Врати се во форма со SuperMart и IUTE

Сезоните на празнувања, слави, гости, обемни ручеци и уште пообемни вечери заврши. Тука започнува и проблемот наречен „празнични килограми и како да се ослободиме од нив“. Брзо решение на овој проблем нема. Вистината е дека без многу работа и мака, килограмите нема да се стопат на магичен начин. Но изборот на вистинска опрема за борба против овие неканети килограми е клучна на патот кон поздраво тело.

SuperMart и 🔴IUTE се тука да ти помогнат во оваа борба, со супер попусти и одлична понуда на различни направи за враќање на кондицијата, намалување на килограмите, израмнување на стомакот и што уште не.

ORION Energy Fit W002eАко си од оние на кои кондицијата им е во „лер“, вистинскиот избор доаѓа со ORION Energy Fit W002e. Компактен, пренослив статичен велосипед кој ќе ти помогне да ја вратиш твојата кондиција и да се чувствуваш подобро. Уредот има една година гаранција а со попустот од 38% ќе те чини 2.799 мкд. (6 х 468 мкд. и 0 трошоци со 🔴IUTE)

ORION BA100 Клупа за стомачни

 

Дефинираните стомачни мускули се секогаш во тренд. Не губи време, почни да вежбаш, и тоа во твојот дом. Одбери клупа за стомачни Orion за само 3.499 мкд. Но можеш да се опуштиш и да платиш на 6 рати по 585 мкд. со 0 трошоци благодарение на 🔴IUTE.

ORION Sprint C1 Лента за трчање

Точно е дека надвор е загадено и ладно, но тоа не е изговор да не се почне со трчање. Со лентата за трчање Orion, ќе можеш да ја вратиш твојата кондиција без да излегуваш од дома. За само 19.999 мкд. или на 6 рати по 3.334 мкд и 0 трошоци со 🔴IUTE.

ORION L500 Мултифункционална справа

Супер уредот кој ќе ти ја врати самодовербата и ќе ти помогне да си во најдобрата форма досега го носи името „Мултифункционалн направа Orion“ и служи за активирање на сите мускулни групи, вклучително грб, гради, раце и нозе. Достапна е во SuperMart по супер цена од 22.999 мкд. Секако можеш да платиш и на 6 рати по 3.834 мкд. со 0 трошоци со 🔴IUTE.

ORION Trax L100 Орбитрек

Омилениот, мултифункционален Орбитрек нa Orion, е совршената направа која ќе ти овозможи вистински тренинг кој ти е потребен во овој зимски период. И тој е достапен во SuperMart за само 9.999 мкд. а секако можеш да платиш преку 🔴IUTE на 6 рати по 1.667 мкд со 0 трошоци.

Целата понуда за вежбање можеш да ја разгледаш ТУКА, и да заборавиш на вишокот килограми и на изговорите зошто сѐ уште не си почнал да вежбаш.

SuperMart

Добредојде!

Сакаш да станеш дел од SuperMart семејството за прв да дознаеш за сите супер понуди и попусти? Внеси ја твојата e-mail адреса и работата е завршена.

Ти ветуваме дека нема да ти додеваме.
Можеш тука да ја провериш нашата
политика за приватност.